[αναλυτική]

ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια
τηλ.: 2331061502, 2331071822
fax: 2331061766 - email: info@eps-imathias.gr



Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 1&2/4/2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 01.04.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.30 ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.30 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΒΕΡΓΙΝΑΣ 16.30 ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 16.30 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 16.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 16.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.04.2017


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(20η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΜΕΛΙΚΗΣ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 16.30 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 16.30 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΕΣΗΣ 16.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(23η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.30 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16.30 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΖΗΣΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ

ΜΑΡΙΝΑΣ 16.30 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.30 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡ




Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 1ος όμιλος(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 10.30 ΑΙΑΣ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 10.30 Παλασιδειος Ακαδημια - Μακεδον.Επισκοπης
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΦΗΚΙΑΣ 10.30 ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 2ος όμιλος(η αγωνιστική)


© MASCOT NETWORK