[αναλυτική]

ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια
τηλ.: 2331061502, 2331071822
fax: 2331061766 - email: info@eps-imathias.gr



Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 29&30/4/2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.04.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.30 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 16.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ



Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(26η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ




---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 29.04.2017 ----


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 30.04.2017


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(26η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.30 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 16.30 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 16.30 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 16.30 ΑΚΑΔ.ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 1ος όμιλος(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 10.30 ΑΙΑΣ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 10.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Μακεδον.Επισκοπης - ΑΕ ΣΦΗΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 10.30 Παλασιδειος Ακαδημια - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΙΤΣΚΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ



---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 30.04.2017 ----


© MASCOT NETWORK