[αναλυτική]

ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια
τηλ.: 2331061502, 2331071822
fax: 2331061766 - email: info@eps-imathias.gr



Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 7&8/10/2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 07.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 16.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ 16.00 ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 08.10.2017

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 16.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 16.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - Αγρ.Αστ.Πλατεος
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 16.00 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.00 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


© MASCOT NETWORK