[αναλυτική]

ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια
τηλ.: 2331061502, 2331071822
fax: 2331061766 - email: info@eps-imathias.gr



Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 14&15/10/2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 14.10.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 16.00 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ 16.00 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΑΧΟΥ 16.00 ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 16.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.10.2017


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΚΛΕΙΔΙΟΥ 16.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΑΤΕΟΣ 16.00 Αγρ.Αστ.Πλατεος - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 16.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 16.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΡΑΧΙΑΣ 16.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΡΥΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ


© MASCOT NETWORK