[αναλυτική]

ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια
τηλ.: 2331061502, 2331071822
fax: 2331061766 - email: info@eps-imathias.gr



Οι διαιτητές των αγώνων 24&25/2/2018 (ορθή επανάληψη)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.02.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ -ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 15.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΠΙΤΟΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ 15.30 ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΑΡΑΧΟΥ 15.30 ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.30 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ -ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.-ΓΚΟΓΚΑΣ

ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 25.02.2018


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΣΤΑΥΡΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΠΙΤΟΣ

ΝΗΣΕΛΙΟΥ 15.30 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ -ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 15.30 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 15.30 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΡΑΧΙΑΣ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.30 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ




Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ - Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ -ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10.30 Φιλιππος Π.Νερων - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΤΟΤΣΚΑΣ

ΚΥΨΕΛΗΣ 10.30 ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ


© MASCOT NETWORK