[αναλυτική]

ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΠΙΣΗΜΟ WEB-SITE της
ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ
ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια
τηλ.: 2331061502, 2331071822
fax: 2331061766 - email: info@eps-imathias.gr



Οι διαιτητές των αγώνων 17&18/3/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
--------------------------------------------
Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 16.00 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 16.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 16.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ 16.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 16.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ.

ΑΡΑΧΟΥ 16.00 ΠΟΝΤ.ΝΕΟΛΑΙΑ ΑΡΑΧΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΑΤΑΤΑΞΗ
-----------------------------------------
ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ- ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Δαιτησια: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΙΑΝΤΣΗΣ - ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(η αγωνιστική)
---------------------------------



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 18.03.2018


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΝΗΣΕΛΙΟΥ 16.00 ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ

Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ 16.00 ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΠΙΤΟΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΛΟΥΤΡΟΥ 16.00 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 16.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ
Διαιτησία: ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ -ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 16.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ -ΤΟΤΣΚΑΣ


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 16.00 ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ

ΜΑΡΙΝΑΣ 16.00 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ 16.00 ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 16.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ


© MASCOT NETWORK