X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια | τηλ.: 23310.61502, 23310.71822 - fax: 2331061766 | email: info@eps-imathias.gr


ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ




ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων 9-10/2/2019
https://www.eps-imathias.gr/article.asp?code=1928

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.02.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ 15.30 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΠΛΑΤΕΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΛΑΖΑΡΟΥ -ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Διαιτησία: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ -ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.30 ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ -ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΓΙΑΝΤΣΗΣ -ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ
ΜΑΡΙΝΑΣ 15.30 ΑΟ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΜΠΕΚΑΣ

ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15.30 ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ

ΚΟΠΑΝΟΥ 15.30 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.02.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ 15.30 ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΓΑΒΡΑΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΛΟΥΤΡΟΥ 15.30 Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 15.30 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΕΚ Καμποχωρίου
Διαιτησία: ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ 15.30 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ -ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ -ΠΑΡΑΣΙΟΥ




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου
Διαιτησία: ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ -ΜΠΕΚΑΣ-ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ

ΡΑΧΙΑΣ 15.30 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ 15.30 ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ-ΠΟΖΙΑΔΗΣ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15.30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ 15.30 ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΓΚΟΓΚΟΣ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΛΑΤΑΝΟΥ 10.30 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ -ΒΑΛΚΑΝΟΣ -ΓΚΟΓΚΑΣ

ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΤΡΑΝΤΟΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗΣ



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΜΕΣΗΣ 10.30 ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΑΡΓΥΡΙΟΥ -ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ -ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ -ΠΙΤΟΣ -ΜΠΕΚΑΣ

Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ 10.30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΟΔΑΚΑ - Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ -ΧΡΥΣΑΝΗΣ -ΠΕΤΡΟΥ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια
τηλ.: 22331061502, 2331071822
fax: 2331061766
email: info@eps-imathias.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK