X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια | τηλ.: 23310.61502, 23310.71822 - fax: 2331061766 | email: info@eps-imathias.gr


ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ




ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Β Ερασιτεχνική - Πρόγραμμα αγώνων Α γύρου
https://www.eps-imathias.gr/article.asp?code=2148

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 1ος ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική
03.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
03.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
03.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
03.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

2η αγωνιστική
10.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ
10.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
10.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
10.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

3η αγωνιστική
17.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ
17.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
17.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
17.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

4η αγωνιστική
24.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
24.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
24.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
24.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

5η αγωνιστική
31.10.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο: ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
31.10.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο: ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
31.10.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο: ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ
31.10.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

6η αγωνιστική
07.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
07.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
07.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
07.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

7η αγωνιστική
14.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
14.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
14.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΥΨΕΛΗΣ ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ
14.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ:ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ

8η αγωνιστική
21.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ - ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
21.11.2021 Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ
21.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
21.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

9η αγωνιστική
28.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
28.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
28.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ
28.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) 1ος ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική
03.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
03.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
03.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
03.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΡΕΠΟ:ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ

2η αγωνιστική
10.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
10.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
10.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
10.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

3η αγωνιστική
17.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟ
17.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
17.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
ΡΕΠΟ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

4η αγωνιστική
24.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
24.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
24.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
24.10.2021-Ώρα:16.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
ΡΕΠΟ:ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ

5η αγωνιστική
31.10.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
31.10.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
31.10.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
31.10.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
ΡΕΠΟ:ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6η αγωνιστική
07.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
07.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
07.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
07.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
ΡΕΠΟ:ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ

7η αγωνιστική
14.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
14.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
14.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ
14.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΡΕΠΟ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

8η αγωνιστική
21.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
21.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
21.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
21.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΕΠΟ:ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

9η αγωνιστική
28.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
28.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
28.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
28.11.2021-Ώρα:15.00 Γήπεδο:ΡΑΧΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΕΠΟ:ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια
τηλ.: 2331061502, 2331071822
fax: 2331061766
email: info@eps-imathias.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK