X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια | τηλ.: 23310.61502, 23310.71822 - fax: 2331061766 | email: info@eps-imathias.gr


ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) [  ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ  ]

ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(14η αγωνιστική)

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ0 - 2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ1 - 2
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ2 - 2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ8 - 0
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ1 - 0
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ3 - 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(15η αγωνιστική)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ - ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ 32
0
44-8
10-2-0
30-6
7-0-0
14-2
3-2-0
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 30
0
31-8
9-3-0
18-2
6-0-0
13-6
3-3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 26
0
33-16
8-2-2
17-5
3-2-0
16-11
5-0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 23
0
28-13
7-2-3
15-1
4-2-0
13-12
3-0-3
ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 23
0
20-12
6-5-2
11-5
3-3-1
9-7
3-2-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 15
0
18-24
4-3-5
10-14
2-1-3
8-10
2-2-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 13
0
19-19
3-4-5
8-11
1-1-4
11-8
2-3-1
ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 13
0
14-18
4-1-6
11-4
3-1-1
3-14
1-0-5
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 13
0
16-21
3-4-5
9-8
2-2-2
7-13
1-2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ 12
0
12-35
4-0-8
9-16
3-0-4
3-19
1-0-4
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 7
0
10-33
2-1-9
7-5
2-1-2
3-28
0-0-7
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ 7
0
11-36
2-1-9
8-18
1-1-4
3-18
1-0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 5
0
5-18
1-2-9
4-9
1-1-4
1-9
0-1-5

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 1 - 4

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ 1 - 4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 0 - 0

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 4

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 4 - 0

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1 - 2

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ -
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ -
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ -
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ -

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ 8 - 0

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 0 - 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 0 - 4

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 1 - 1

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 9 - 2

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3 - 1

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2 - 0

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ 2 - 3

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1 - 1

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 0 - 0

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 3 - 3

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0 - 1

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ 1 - 0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 1 - 2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ 2 - 0

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 5 - 1

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 3 - 0

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 0 - 1

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 1 - 4

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 2 - 1

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ 1 - 1

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 0 - 3

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2 - 3

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 4 - 1

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 2 - 0

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 4 - 0

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ 6 - 0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 1 - 1

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ 4 - 1

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 1 - 0

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 4 - 2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 0 - 1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3 - 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3 - 0

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 - 2

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 4 - 0

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 1 - 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ 0 - 0

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 1 - 0

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1 - 2

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 3 - 2

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 2 - 0

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 4 - 3

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 - 0

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 3 - 1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 2 - 2

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 3 - 0

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ 1 - 0

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3 - 0

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1 - 2

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ 0 - 1

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 1 - 0

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 3 - 3

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 0 - 1

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 1 - 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 4 - 1

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 3 - 1

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ 2 - 0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 0 - 1

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ 2 - 0

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ 2 - 2

ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 3 - 0

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1 - 5

ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ 1 - 1

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ 0 - 8

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0 - 2

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 0 - 2

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ 1 - 2

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ 2 - 2

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ 8 - 0

ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1 - 0

ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ 3 - 0

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ -
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ -

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ -
ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ -
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ -
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ -

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ -
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ -
ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ -
ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ -
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ -
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ -
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ -
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ -

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ -
ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ -

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ -
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ -
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ -
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ -

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ -
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ -
ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ -
ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ -

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ -
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ -
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ -
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ -

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ -
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ -
ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ -

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ -
ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -
ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ -
ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ -
ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ -

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ -
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΜΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ -
ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ ΚΙΤΡΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ -
ΑΕ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ -
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ -



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Θεμιστοκλέους 1, 591 00 Βέροια
τηλ.: 2331061502, 2331071822
fax: 2331061766
email: info@eps-imathias.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK